Baner
Baner

U podne svečani doček Antonova i Gajića

Izvor: Radio Pančevo, 23.6.2015.

Svečani doček fudbalera Nemanje Antonova iz Kačareva i Milana Gajića iz Pančeva, članova reprezentacije Srbije, koja je u subotu osvojila svetsko prvenstvo na Novom Zelandu pobedom nad ekipom Brazila, biće organizovan i u našem gradu danas u 12 sati na stadionu Fudbalskog kluba „Dinamo”.

Iz FK-a „Dinamo” i Gradske uprave Pančevo pozivaju sve Pančevce da u podne dođu na stadion i da svi zajedno pozdravimo svetske šampione.

Nemanja Antonov iz Kačareva i Milan Gajić iz Pančeva igrali su ranije za FK „Dinamo”, te uprava kluba svečanim dočekom želi da im zahvali za zlatnu medalju koju donose u Srbiju.

Pre toga, gradonačelnik će prirediti prijem u Gradskoj upravi za Antonova i Gajića.

Da podsetimo, omladinska fudbalska reprezentacija Srbije osvojila je u subotu, 20. juna, titulu prvaka sveta, pošto je u finalu Svetskog prvenstva na Novom Zelandu, posle produžetaka, savladala selekciju Brazila s 2:1. U reprezentaciji su bili i naši sugrađani – Nemanja Antonov iz Kačareva i Milan Gajić iz Pančeva.